Полковник і самота. Особисте та організаційне життя Євгена Коновальця

  • Дата події
    10 червня 2021 20:00

Євген Коновалець став легендою ще за життя: майстерний полководець, борець, за яким ішли маси. Він наводив жах на совєтів і ті всіляко прагнули знищити його.

14 червня йому виповнюється 130 років!

До цієї дати ми підготували серію популяризаційних заходів про Євгена Коновальця. Передбачено формат онлайн та наживо. Відеозаписи будуть у вільному доступі на fb-сторінці та youtube-каналі Експертного Корпусу. Підписатися можна тут.

Відкриває наш лекторій історик і публіцист Святослав Липовецький онлайн-лекцією “Полковник і самота: особисте та організаційне життя Євгена Коновальця”.

Святослав Липовецький розповість про взаємини полковника з родиною, про його стосунки з оточеннями, про його інакшість та розпач, у який він впадав, через непорозуміння з оточенням. Адже, як говорить наш лектор:

“Євген Коновалець був фактично Дон Кіхотом націоналістичного руху”.

Вмикайте 10 червня о 20:00.

Модераторка – Аліна Карбан.

Євген Коновалець – борець за незалежність України в ХХ столітті, творець і командир однієї з найбоєздатніших військових частин Армії УНР – корпусу Січових стрільців, засновник Української військової організації, розбудовник та голова Організації українських націоналістів.

Організатор: освітня платформа Експертний Корпус