Українська Мілітарна Традиція: від Армії УНР до ЗСУ

  • Дата події
    4 грудня 2017 17:00
  • Київ, провулок Алли Горської 5а Показати на мапі
    50.4471935,30.4980682

Захід складатиметься із трьох виступів:

1. “Перспектива відродження традицій Армії УНР в ЗСУ” – Василь Павлов – історик, радник заступника голови Адміністрації президента і один із лобістів повернення Армії УНР у сучасність. Василь має практичний досвід адвокації змін в сучасній армії і презентує подальший план реформ нашого війська.

2. “Контррозвідувальна діяльність як гарант національної державності” – Юрій Михальчишин – історик за освітою, учасник АТО у якості співробітника департаменту захисту національної державності, має досвід законотворчої діяльності. Він є одним із небагатьох експертів, що може фахово говорити про роботу спецслужб різних періодів нашої історії та констатувати поточний стан справ у цій сфері.

3. “Реставрація бренду УНР” – Павло Подобєд – співробітник Українського інституту національної пам’яті, голова правління в Благодійному фонді “Героїка” і дослідник історії УНР.
Павло проведе місток між українською державністю періоду 1917-1921 років та Україною ХХІ століття. А також розповість, навіщо діставати “все це” із шафи.

Запрошуємо 4 грудня о 17:00 у Клубі “Наш Формат”, що на Алли Горської, 5А.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: http://bit.ly/2zDPhSn