• 25.07.2018 18:39
  • Автор: Команда "Експертного Корпусу"

Проект мілітарного альбому потребує вашої підтримки!

 

Друзі! Освітня платформа «Експертний Корпус» вже не один рік веде волонтерську роботу. Та деякі задуми нашої команди потребують фінансових вливань.

До Історичного полігону 2.0, що відбудеться восени в рамках фестивалю Голосіївської Криївки, ми готуємо популярний альбом мілітарних маркерів Києва, присвячений 100-річчю Української Держави.

У ньому розповімо про бойових командирів епохи Української Революції, які відзначилися у Києві, місця визначних боїв, що точилися за нашу столицю. А також «проведемо» вас до розташувань найкрутіших бойових підрозділів Армії УНР.

Друк та частину додрукарської підготовки буде профінансовано КМДА в рамках нашого проекту. Альбом ми викладемо у вільний доступ, а друковані примірники розповсюджуватимуться уже в середині вересня.

Тепер до головного. Нам бракує 10 тисяч гривень для того, щоби зробити оформлення альбому найсучаснішим. Ми розуміємо, що історичні видання сучасного формату мають бути  яскравими і привабливими для кожного читача.

Тому розраховуємо на вашу фінансову участь і публікуємо карту Приват, на яку збираємо кошти: 5168 7555 3030 5057 (Тетяна Швидченко).

Будемо дуже вдячні за вашу допомогу і підтримку.

Кожному благодійнику ми обов’язково подаруємо примірник альбому.