Відео розмови «Київ Євгена Коновальця: геолокації на мапі Української Революції»

 

Розмова «Київ Євгена Коновальця: геолокації на мапі Української Революції» за участі співробітників Українського інституту національної пам’яті Романа Кулика, Павла Подобєда, Максима Майорова. Ця інтелектуальна розмова – своєрідна екскурсія українським Києвом початку ХХ століття. Про те, де в столиці відбувалися ключові військові дії, розташовувалися військові частин, де жили визначні військові діячі, серед яких і Євген Коновалець.Слухачі отримали у подарунок мілітарний атлас Києва «1918: переможні бої».

Додаємо бонус для поціновувачів – мапу Києва Євгена Коновальця, яку створив наш лектор і картограф Максим Майоров спеціально для лекції на основі масштабнішої ГІС «Місця пам‘яті Украінськоі революції 1917-1921».

Тепер вона у відкритому доступі за цим посиланням.

На мапі відмічені місця Києва, пов’язані з Євгеном Коновальцем та формацією Січових Стрільців.

Показано, де рекрутували перших бійців Галицько-Буковинського куреня, де розташовувались стрільці, де проходили бої за участі Коновальця його бійців. Багато будівель не збереглося, але за допомогою цієї мапи можна відтворити повну картину шляху січовиків у столиці УНР. Адже Київ зберігає в собі пам’ять про дні наших визвольних і через цю мапу готовий нею поділитися.

Дякуємо Максиму Майорову за такий зручний інструмент вивчення історії!